dárek

Obrázek uživatele Jacomo

Sedm a půl drabble

Shrnutí: Blíží se Vánoce a všichni Weasleyovi se zamýšlejí nad tím, jak potěšit své nejbližší. Když ale obdarovávanou osobu velmi dobře znáte, není to až tak těžké.
Varování: Ačkoliv se příběh tváří kanonicky, nikam do původní heptalogie nepasuje, dokonce jsem ignorovala i jistá podstatná fakta. Navíc se v něm nevyskytuje ani Harry Potter, ani Severus. Kterýkoliv.
Prohlášení: Zobrazené postavy jsou výlučným vlastnictvím JKR a já si za jejich minipříběhy nenárokuji žádný honorář. Pokud přece jen máte neodolatelnou chuť zbavit se nějakého finančního obnosu, pošlete ho – nejlépe z nevystopovatelného účtu ve Švýcarsku – do trezoru Gringottovy banky č. 519, jehož vlastníkem je Artur Weasley.
Poznámka: Následujících 750 slov věnuji všem, kterým se budou líbit. Zvláštní poděkování pak posílám Lianne, která ve svém dopise sosáckému Ježíškovi vyjádřila přání si něco takového přečíst a tím mi připomněla, že už dlouho mám přání něco takového napsat.

Obrázek uživatele Jacomo

Svetr

Věnování: pro Umeko s velkou omluvou za dlouhé čekání
Shrnutí: Všichni jsme byli kdysi dětmi. I Molly Weasleyová.
Přístupnost: bez omezení
Varování: I když to tak vůbec nevypadá, zcela kanonicky předchází všem sedmi dílům HP.
Prohlášení: Všechny zmíněné postavy jsou výlučným vlastnictvím JKR (a společnosti Warner Bros) a já si za jejich příběh nenárokuji žádný honorář.
Poznámka: Za inspiraci děkuji mé milované Calwen a její averzi k oblečení růžové barvy.

-A A +A