Nominace

Obrázek uživatele Ness
Úvodní poznámka: 

Technicky zdatní nechť pevně zavřou obě oči a omluví nepřesnosti.

Drabble: 

„Nečum a dělej!“
Velká prázdná hala s podlahou ošlapanou pracovní obuví dávno odešlých dělníků. Dřív tu stávaly i stroje – těžká kovová monstra, ponechaná svému osudu… místní sběrný dvůr a jeho vlastník je uvítali bez nepříjemných otázek. Teď se po podlaze válí už jen prach a špačky cigaret, jak sem místní děcka chodí kouřit.
Rozlehlý prostor se utápí v šeru druhé hodiny ranní; to už děcka dávno spí a hlídač už tu není roky. První zvládli bez problémů, druhý v polovičním čase. Ještě třetí, víc jich stejně najednou neodvezou.
Areál Poldi Kladno najednou prudce zasténal - ten třetí nosník byl opravdu poslední.

Závěrečná poznámka: 

Pokud náhodou neznáte, uvádím, že kandidatura na Darwinovu cenu vyžaduje, aby se nominovaný sám odstranil z lidského genofondu, tedy zemřel, nebo se sterilizoval a to díky naprostému selhání soudnosti.

Komentáře

Obrázek uživatele Carmen

Coby technicky nezdatná s očima otevřenýma hodnotím coby výborné... :))

Obrázek uživatele Rya

Ano, přidávám se!;)

Obrázek uživatele kopapaka

Já kromě výborného drabblátka nic nenašel...
:)
k*

Obrázek uživatele Ness

V čj toho moc není, originál tady http://www.darwinawards.com/ (a to jste věděli, že s automatem se ruská ruleta FAKT hrát nedá? O:-))

Obrázek uživatele Bilkis

No jo, proč se to asi jmenuje nosníky, že? Rozhodně bych řekla, že nominace do DC byla splněna. Ale nemůžu si pomoct, je mi jich líto, i když si za to můžou sami...

Obrázek uživatele Ness

Děkuji :-).
Z ČR se nominoval ještě zloděj brusinek, který utíkal tak usilovně, až to vzal přes uzavřený vojenský prostor... k jeho smůle zrovna když dělalo dělostřelectvo testy. Darwinistů je jinak spousta a jedná se o opravdové a ověřené příběhy (kupříkladu se dovíte, že ruská ruleta se opravdu nedá hrát s automatickou zbraní a krást dráty vysokého napětí taky není nejšťastnější nápad).

-A A +A